Çalışma Alanları

Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Bireysel terapi danışanın psikoterapistiyle birebir çalışmasıdır. Amaç kişinin, kendisini bedensel tepkiler, davranışlar, inanışlar, ilişki problemleri veya duygular olarak gösteren içsel sorunlarını azaltmaya yöneliktir.

Oyun Terapisi

Oyun Terapisi

Çocuklar oyun vakitlerinde sadece eğlenmeyi hedeflerken, aslında oynadıkları oyunlar onların sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunur. Çocuklar yetişkinler gibi duygularını sözel olarak ifade etmek yerine, oyun yoluyla aktarırlar.

Çift Terapisi

Çift Terapisi

Çift terapisi, partnerlerin birbirleri ile etkileşimlerindeki sorunları ve çatışmaları azaltmayı amaçlayan bir psikoterapi çeşididir. Çiftlerin, onları zor duruma sokan düşüncelerinin ve hislerinin farkına varmaları, birbirlerine ifade edebilmeleri, birbirlerinin deneyimlerini...

Aile Terapisi

Aile Terapisi

Aile terapisi bireysel yaklaşımlardan değişik olarak, yaşanılan problemleri aile sistemi içerisinde ele alır ve birebir olarak aile bireyleriyle çalışır. Aile terapisti genellikle , sorunlara bütün aile bireylerinin bir şekilde dahil olduğunu ve sorunların devamında ya da çözümünde

Kum Terapisi

Kum Terapisi

Kum terapisi, çocuklarla çalışılırken kullanılan bir oyun terapisi yöntemidir. Kum terapisi, bireye bireysel sosyal gerçekliğini ve içsel dünyasını yansıtabileceği ve onarabileceği bir ‘kumdan dünya’ yaratma şansı verir.

Cinsel Terapi

Cinsel Terapi

Cinsel terapi, cinsel problemler konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan tedavidir.

Hızlı Ara . . .